Hakkımızda

Hakkımızda

Ördekçioğlu nakliyat 2000 yılında kurulan ve o günden beri nakliye sektöründe hizmet veren firmamız, 20 yılı aşkın tecrübesini kullanmış ve sizin için en nitelikli hizmetler hazırlamıştır. Firmamız bünyesinde şehir içi ve şehirler arası nakliyat konusunda çok önemli çalışmalar yapılmaktadır, bunca zaman zarfında elde etmiş olduğumuz kaliteli nakliye araçlarımız, sizin için daha güvenli taşıma unsurları haline gelmektedir. Sahip olduğumuz her aracı elden geçirip, öncelikle nakliye hizmetine uygun olup olmadığını kontrol ederiz. Eşya, ürün ve malzeme taşıma konusunda araç kasaları çok önemlidir. Bu konuda gerekli izolasyonu sağlayıp güvenilir kapalı kasa modellerini tercih ederiz. Kullandığımız araçlarda bu farkı rahatlıkla görebilirsiniz. Elemanlarımız çok tecrübelidir, bilgilidir ve gerekli eğitimleri almıştır. Yetiştirmiş olduğumuz eleman kadrosu, aynı zamanda güçlü yapısı ile yükleme, boşaltma ve istifleme konularında önemli bir hizmet sunmaktadır. Kaliteli hizmet ve ekonomik fiyatlar firmamızın yıllardan beri benimsemiş olduğu anlayışı temsil etmektedir. İster kısa mesafe olsun ister uzun mesafe olsun, her türlü nakliye hizmetinde kaliteli araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliyat, parça eşya taşıma, ofis taşıma, asansörlü nakliyat, ev eşyası taşıma, her türlü ürün ve unsur taşıma konusunda, geniş bir imkâna sahip durumdayız.

Şile Nakliyat Misyonumuz

Nakliye sektöründeki önemli geçmişimiz ve zaman avantajımız, firmamıza büyük fırsatlar sağlamıştır. Geniş bir araç filomuzun olması hem bizim için hem de müşterilerimiz için önemli fırsatlar ortaya koymuştur. Her türlü eşya ve ürüne uygun olarak aracımız mevcut olduğu gibi, yükleme, boşaltma ve taşıma tekniklerimiz her zaman müşteri memnuniyetine uygun sonuçlar yaratmıştır. Bugünün piyasasında tecrübesi ile tutunan firmaların başında geliyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeler, iş kalitesine ve aynı zamanda hizmet anlayışına pozitif bir yansıma yapmıştır. Kaliteli hizmet karşısında uygun rakamları talep ettiğimiz müşterilerimiz veli nimetimizdir. Müşterilerimizin isteğini karşılamak için her zaman en itinalı çalışmalarla göreve hazır durumdayız. Taşımacılık konusunun güvenilir firması, geliştirdiği araç filosu ile daha nitelikli hizmet sunmaya gayret göstermektedir.

Vizyonumuz

Sahip olduğumuz araçlar daha da geliştirilecek ve müşterilerimize nakliye konusunda daha nitelikli hizmetler sunulacaktır. Aynı şekilde eleman kadrosunun eğitiminde sınır tanımıyoruz. Bilinçli, uzman ve güçlü ekiplerimiz sürekli yenileniyor. Bununla birlikte gerekli eğitimler elemanlarımızın tamamına veriliyor. Uzman eleman ve kaliteli teknolojinin taşımacılık konusundaki katkısını çok iyi biliyoruz. Bu katkıyı önümüzdeki yıllarda müşterilerimize her zaman aynı şekilde daha yüksek seviyede hissettirmeye devam edeceğiz. Bize ulaştığınız anda kesinlikle kaliteli hizmet adresine ulaşmış olacaksınız. Geçmişi ve bu günü başarılarla dolu firmamız, gelecekte yine müşterilerimizin memnuniyeti için önemli çaba gösterecektir.